• Nasze osiągnięcia

• 2008/2009

Sport:

1.  I m – Kamila Dębickiego , IV m Moniki Kępczyńskiej w gminnych biegach przełajowych oraz zakwalifikowanie się do etapu rejonowego, II m. K. Dębickiego w powiecie oraz udział w zawodach na etapie wojewódzkim.
            2.  II m Kamila Dębickiego w biegach przełajowych na etapie rejonowym oraz udział ucznia na etapie wojewódzkim.
            3. Szkolny turniej w piłkę siatkową: w kategorii dziewcząt kolejno zajęły miejsca: I m. -  P. Stanewicz, II m. – E. Buler, III m. A. Martewicz; w kategorii chłopców: I m. K. Dębicki, II m. K. Szynkiewicz, III m. P. Martewicz..
            4. Monika Kępczyńska ( 600 m) i Kamil Dębicki  ( 1000 m )w  reprezentacji Gminy G-D w powiatowych zawodach lekkoatletycznych .

Wyróżnienie w konkursie recytatorskim w powiecie Pauliny Stanewicz.

Konkursy plastyczne:

1. Etap gminny ,, Strażacki trud”- wyróżnienia: Dominiki Kołodziejskiej, Laury Laskowskiej, Damiana Klugiewicza.
            2.  Wyróżnienia w konkursie  ,, Wolność bez nałogów’: P. Sławkowskiej, W. Rumińskiego, E. Buler, M. Zadrużyńkiego, L. Laskowskiej, K. Szynkiewicza.
            3. Diecezjalny związany z Rokiem Pawła św.:
            4. Regionalny pt.,, Grzyby” wyróżnienie dla M. Zadrużyńskiego.
            5. Wyróżnienie dla Szkoły za udział uczniów w malowaniu flag państw Unii Europejskiej.
            6. Wyróżnienie prac na  etapie powiatowym ,, Strażacki trud”- Dominiki Kołodziejskiej i  Damiana Klugiewicza.
            7. Wyróżnienia w powiatowym konkursie organizowanym przez SANEPID w Golubiu-Dobrzyniu prac:

Konkursy przedmiotowe:

1. Etap szkolny-

j. polski – Paulina Stanewicz,

matematyka – Jowita Wuczyńska

przyroda – Jowita Wnuczyńska, Paweł  Martewicz

- etap gminny  z matematyki: III m. Michała Zadrużyńskiego wśród uczniów klas III, II m. Pawła Martewicza .

Turnieje wiedzy:

1. Kangur matematyczny:

2. Szkolny konkurs wiedzy historycznej z okazji Święta Szkoły: Im Paulina Stanewicz, II m. Kamil Dębicki, III m. Kamil Szynkiewicz

3. III m. drużynowo w gminnym konkursie o bezpieczeństwie i ruchu drogowym

4. IV m. Kamila Dębickiego z wiedzy pożarniczej na etapie gminnym.

5. II m. Pawła Martewicza oraz udział w finale Pauliny Stanewicz w regionalnym konkursie wiedzy religijnej.

Przeglądy artystyczne:

1. Zespół ,, Mali Kujawiacy” w Toruniu reprezentują szkołę, Towarzystwo na Rzecz Rozwoju Wsi Węgiersk i Macikowo, Gminę G-D i powiat golubsko- dobrzyński.
            2. 10 –lecie powiatu golubsko- dobrzyńskiego zespół pieśni i tańca ,, Mali Kujawiacy” oraz dzieci z kółka muzycznego reprezentują Gminę G-D.

Stypendium naukowe po I semestrze otrzymał Paweł Martewicz.