• Nasze osiągnięcia

• 2007/2008

1. I m.. Kamila Dębickiego w gminnych biegach przełajowych oraz 6 m. w powiatowych biegach przełajowych.

2. II m. w gminnych zawodach w piłkę nożną na hali kl. IV-V.

3. Wyróżnienie Emilii Żuchowskiej w powiatowym konkursie plastycznym ,, Idzie jesień, grzyby niesie”.

4. Udział w rejonowym przeglądzie jasełek.

5. Organizacja przedmiotowych konkursów: polonistycznego ( K. Górska), z matematyki

( M. Kamiński) oraz z przyrody (   M. Kamiński).

6.  Szkolny konkurs bożonarodzeniowy.

7. Prezentacja dorobku świetlic z terenu województwa kujawsko-pomorskiego  w Toruniu – przedstawienie ,, Mały książę”.

8. Gminne zawody na hali w piłkę nożną kl. V - VI

9. 5 wyróżnień ( dla A. Żuchowskiej, A. Klugiewicz, P. Gutmańskiego, P. Kludiwicza, E. Żuchowskiej, E. Buler) w gminnym konkursie plastycznym ,, Stażacki trud”

12. dwa wyróżnienia w powiatowym konkursie plastycznym ,, Strażacki trud”/

13. II m. Łukasz Kamińskiego i Adriany Rutkowskiej w gminnym konkursie matematycznym.

14. V m. Pauliny Stanewicz w gminnym konkursie mitologicznym

15. III m. w międzyszkolnym konkursie mitologicznym / zespół w składzie: P. Stanewicz, E. Buler, K. Szynkiewicz.

Stypendium naukowe Paweł Martewicz i M. Kamiński.