• Nasze osiągnięcia

1.       I m. Urszula Radoń w  skoku w dal,

2.      Ewa Radoń II m. na 60 m,

3.      Adam Arentowicz II m. na 60 m,

4.      Zakwalifikowanie się na wojewódzkie zawody Uli Radoń w skoku w dal.

KONKURSY WIEDZY;

5.      V miejsce  Adama Arentowicza w gminnym konkursie o ruchu drogowym,

6.      Udział w rejonowym konkursie wiedzy z przyrody Adama Arentowicza, Urszuli Radoń i  Michała Płocharskiego.

7.      Zakwalifikowanie  się do rejonowego konkursu z matematyki Adama Arentowicza.

8.      III miejsce Emilii Szynkieiwcz w gminnym konkursire wiedzy pożarniczej.

9.      II miejsce zespołowo ( Adama Arentowicza, Emilii Szynkiewicz, Mateusza Makowskiego) w gminnym konkursie ortograficznym oraz II m. indywidualnie Emilii Szynkiewicz.

10.  Paweł Martewicz I miejsce w gminnym konkursie ortograficznym wśród uczniów kl. II.

11.  III i IV miejsce w  gminnym konkursie wiedzy religijnej Emilii Szynkiewcz i Michała Płocharskiego.

12.  II miejsce Pawła Martewicza w gminnym konkursie matematycznym wśród uczniów kl. II.

13.  Dwukrotnie w I trzydziestce i raz w czterdziestce w ogólnopolskiej olimpiadzie z j. polskiego A. Arentowicza i Mateusza Makowskiego.

14.  Uzyskanie bardzo dobrego wyniku z zewnętrznego sprawdzianu kl. VI.

PLASTYCZNE, MUZYCZNE;

15.  II m. zespołowo ( Uli Radoń, Ewy Radoń, Justyny Lubińskiej) oraz II miejsce Emilii Żuchowskiej w gminnym festiwalu piosenki ludowej.

16.  Liczne wyróżnienia w konkursach plastycznych.