• Nasze osiągnięcia

• 2023/24

• Konkursy przedmiotowe KO

1. listopad 2023 Przedmiotowy konkurs z j. polskiego - awans na etap rejonowy -

Jakub Propkopiuk i Szymon Dejewski kl. VIII (opiekun Urszula Arentowicz)

2. 23 marca 2024 Przedmiotowy konkurs z j. polskiego -  etap wojewódzki - Finalista Jakub Propkopiuk

kl. VIII (opiekun Urszula Arentowicz)

Konkursy wiedzy

1. 21 października 2023 Lisewo Gminny konkurs wiedzy nt. Jana Pawła II

Konkursy artystyczne

1. październik 2023 Lisewo  Gminny konkurs plastyczny  ,, Życie Jana Pawła II" pn. ,, Sport w życiu św. Jana Pawła II" w kat. kl. I-III  wyróżnienie Neli Tułowieckiej z k.II (opiekun Edyta Jaworska, Marzena Dulczewska)

2. listopad 2023 Golub-Dobrzyń  Gminny konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej ,, Jestem eko- wybieram szkło"  wyróżnienie Anastazji Bożejewicz (opiekun Piotr Wołyński)

3. grudzień 2023 Golub-Dobrzyń  Powiatowy konkurs rękodzieła artystycznego  ,, W świątecznym nastroju - Boże Narodzenie 2023"  w kategorii FIGURA wyróżnienie Macela Aleszkiewicza z oddziału przedszkolnego (opiekun Anna Pieczewska)

4. grudzień 2023 Wrocki  Gminny konkurs piosenki patriotycznej I m. Zuzanny Janickiej z kl. VII (opiekun Kamil Osiński)

5. marzec 2024 Ostrowite  XVI Powiatowy Konkurs Plastyczny Polski Papież 1978-2005 Ku Pamięci

Laureat Adam Boniecki z oddziału przedszkolnego, wyróżnienie Marcela Alaszkiewicza z oddziału przedszkolnego (opiekun Marzena Dulczewska)

Zawody sportowe

1. 9 października 2023 Lisewo Gminne zawody druzynowe w  biegach przelajowych (opiekun Jacek Pypczyński)

I miejsce drużyny chłopców w kategorii kl. VII-VIII

Inne

XII 2023 Warszawa Krajowy Certyfikat Przedszkole Promujące Zdrowie na okres 5 lat.